Beste leden,

Na vele jaren van toewijding hebben Chris Janssen en Anne-Marie van den Hoek hun bestuursfuncties neergelegd. Namens het hele bestuur: Bedankt voor alle inzet en gedrevenheid! Jullie hebben de club veel moois gebracht over de jaren. Cor van der Waal had eerder al zijn interim voorzitterschap neergelegd.

Bij de bijzondere algemene ledenvergadering van 19 februari. is er een interim bestuur aangesteld voor Watersportvereniging de Beuningse Plas. Dit interim bestuur, bestaande uit Bas Jansen (voorzitter), Niels Kruize (secretaris) en Rudo Hermsen (penningmeester), is de laatste weken op zoek gegaan naar kandidaten voor het nieuwe bestuur van de Watersportvereniging en heeft gekeken hoe het verder moet met de WSV. Bij deze zoektocht en koersbepaling voor de WSV stond onder andere onze missie “Beuningen verbinden met watersport” centraal.

Ondertussen hebben meerdere mensen aan het interim-bestuur laten weten dat zij graag deel uit zouden maken van het nieuwe WSV-bestuur. Om de ontwikkelingen binnen de watersportvereniging te bespreken, nodigen wij onze leden uit voor een Algemene Ledenvergadering:  

  • Datum: zondag 24 maart 2024
  • Inloop 15:45 uur
  • Aanvang: 16:00 uur
  • Locatie: Ons clubhuis aan de Verlengde Reekstraat 1A

De volgende onderdelen staan op de agenda van deze Algemene Ledenvergadering: 

  • De missie van WSV de Beuningse Plas
  • Watersport- en horecaplan
  • Begroting- en kascontrole
  • Nieuw bestuur: kandidaten + stemmen.
  • Borrel

De notulen van de vorige BLV zijn op verzoek in te zien tijdens deze ALV.

Wil jij je ook kandidaat stellen voor het nieuwe bestuur van de WSV?
Neem dan contact op via 06-18579407 voor 17 maart 2024.

Actief worden bij onze club? De watersportvereniging staat altijd open voor ideeën en input van leden. Heb jij goede ideeën voor onze club of wil je klussen, meehelpen met evenementen en/of open dagen, neem contact met ons op.

Scroll naar boven